www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Poznań II Liga 2016
Puchar Rokietnicy

zal.Radzyny Małe, Radzyny
  2016-05-15, Radzyny

Golon Michael
zwycięzca zawodów:

Golon Michael
waga ryb:
7285g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

191910g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

3427g

liczba uczestników:56


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi Poznań II Liga 2016 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Golon Michael
A
4
7285
1.0
WPPZ Luboń
2
Hudzik Łukasz
A
11
6560
2.0
Milo Leszno
3
Szczęsny Sławomir
A
1
5865
3.0
Dolsk
4
Tórz Jacek
A
9
5745
4.0
Indywidualny
5
Sikorski Marek
A
6
5725
5.0
Tarnowo Podgórne
6
Szymczak Tomasz
A
12
5470
6.0
Orlik Poznań
7
Trajnerowicz Andrzej
A
14
5125
7.0
Indywidualny
8
Kurasiak Piotr
A
16
5080
8.0
Gostyń
9
Nowicki Wojciech
A
3
4390
9.0
Mosina Miasto
10
Kaźmierczak Zbigniew
A
5
4300
10.0
Rokietnica
11
Dwornik Jarosław
A
17
4105
11.0
Team Osieczna
12
Żmudzki Krystian
A
2
3945
12.0
Karaś
13
Dopierała Jacek
A
18
3820
13.0
Indywidualny
14
Zalewski Andrzej
A
10
3480
14.0
Indywidualny
15
Bąk Artur
A
15
3475
15.0
Przeźmierowo
16
Koprowicz Sylwester
A
8
2725
16.0
Colmic Poznań
17
Baum Dawid
A
13
2590
17.0
WKS Swarzędz
18
Kurasiak Zdzisław
A
7
2565
18.0
Indywidualny
19
Grupiński Franciszek
A
19
2495
19.0
Indywidualny
1
Gierz Marek
B
28
7130
1.0
Indywidualny
2
Awgul Ireneusz
B
32
5200
2.0
Indywidualny
3
Feliczak Grzegorz
B
22
4270
3.0
Indywidualny
4
Lach Paweł
B
38
4045
4.0
WKS Swarzędz
5
Franek Tomasz
B
27
3925
5.0
Team Osieczna
6
Kosicki Dawid
B
29
3665
6.0
Mosina Miasto
7
Kożuchowski Marek
B
37
3605
7.0
Rokietnica
8
Kuflowski Bartosz
B
23
3385
8.0
Colmic Poznań
9
Maćkowiak Dominik (Mosina)
B
24
3330
9.0
Indywidualny
10
Dopierała Mateusz
B
20
3260
10.0
Indywidualny
11
Gulik Arkadiusz
B
26
3000
11.0
WPPZ Luboń
12
SZULC Przemysław
B
25
2760
12.0
Dolsk
13
Jagodziński Jakub
B
30
2670
13.0
Milo Leszno
14
Stróżyk Paweł
B
31
2295
14.0
Przeźmierowo
15
Ryba Dariusz
B
35
1620
15.0
Orlik Poznań
16
Brudniewicz Marcin
B
33
1585
16.0
Karaś
17
Lima Piotr
B
36
1415
17.0
Tarnowo Podgórne
18.5
Konieczny Michał
B
21
1380
18.5
Indywidualny
18.5
Juskowiak Sylwester
B
34
1380
18.5
Gostyń
1
Grylewicz Piotr
C
49
4860
1.0
Dolsk
2
Ostrowski Janusz
C
41
4340
2.0
Indywidualny
3
Rutkowski Zenon
C
56
3745
3.0
Indywidualny
4
Psiarski Tomasz
C
40
3385
4.0
WPPZ Luboń
5
KOWALCZYK Janusz
C
46
3325
5.0
Indywidualny
6
Walczak Tomasz
C
53
3215
6.0
Karaś
7
Gabiś Marcin
C
44
2970
7.0
Team Osieczna
8
Najewski Jarosław
C
52
2960
8.0
Indywidualny
9
Simiński Rafał
C
55
2885
9.0
Orlik Poznań
10
Brachaczek Rafał
C
39
2665
10.0
Tarnowo Podgórne
11
Nowicki Tomasz
C
47
2515
11.0
Mosina Miasto
12
Przybylak Marcin
C
50
2165
12.0
Gostyń
13
Masternak Jacek
C
45
1865
13.0
Rokietnica
14
Michalski Piotr
C
51
1830
14.0
WKS Swarzędz
15
Rybka Michał
C
43
1605
15.0
Indywidualny
16
BĄK Czesław
C
42
1440
16.0
Przeźmierowo
17
Szymkowiak Arkadiusz
C
48
1225
17.0
Milo Leszno
18
Wawrzyniak Kazimierz
C
54
250
18.0
Colmic Poznań




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Szczęsny Sławomir
5865g (3.0) 

A
2
Żmudzki Krystian
3945g (12.0) 

A
3
Nowicki Wojciech
4390g (9.0) 

A
4
Golon Michael
7285g (1.0) 

A
5
Kaźmierczak Zbigniew
4300g (10.0) 

A
6
Sikorski Marek
5725g (5.0) 

A
7
Kurasiak Zdzisław
2565g (18.0) 

A
8
Koprowicz Sylwester
2725g (16.0) 

A
9
Tórz Jacek
5745g (4.0) 

A
10
Zalewski Andrzej
3480g (14.0) 

A
11
Hudzik Łukasz
6560g (2.0) 

A
12
Szymczak Tomasz
5470g (6.0) 

A
13
Baum Dawid
2590g (17.0) 

A
14
Trajnerowicz Andrzej
5125g (7.0) 

A
15
Bąk Artur
3475g (15.0) 

A
16
Kurasiak Piotr
5080g (8.0) 

A
17
Dwornik Jarosław
4105g (11.0) 

A
18
Dopierała Jacek
3820g (13.0) 

A
19
Grupiński Franciszek
2495g (19.0) 

B
20
Dopierała Mateusz
3260g (10.0) 

B
21
Konieczny Michał
1380g (18.5) 

B
22
Feliczak Grzegorz
4270g (3.0) 

B
23
Kuflowski Bartosz
3385g (8.0) 

B
24
Maćkowiak Dominik (Mosina)
3330g (9.0) 

B
25
SZULC Przemysław
2760g (12.0) 

B
26
Gulik Arkadiusz
3000g (11.0) 

B
27
Franek Tomasz
3925g (5.0) 

B
28
Gierz Marek
7130g (1.0) 

B
29
Kosicki Dawid
3665g (6.0) 

B
30
Jagodziński Jakub
2670g (13.0) 

B
31
Stróżyk Paweł
2295g (14.0) 

B
32
Awgul Ireneusz
5200g (2.0) 

B
33
Brudniewicz Marcin
1585g (16.0) 

B
34
Juskowiak Sylwester
1380g (18.5) 

B
35
Ryba Dariusz
1620g (15.0) 

B
36
Lima Piotr
1415g (17.0) 

B
37
Kożuchowski Marek
3605g (7.0) 

B
38
Lach Paweł
4045g (4.0) 

C
39
Brachaczek Rafał
2665g (10.0) 

C
40
Psiarski Tomasz
3385g (4.0) 

C
41
Ostrowski Janusz
4340g (2.0) 

C
42
BĄK Czesław
1440g (16.0) 

C
43
Rybka Michał
1605g (15.0) 

C
44
Gabiś Marcin
2970g (7.0) 

C
45
Masternak Jacek
1865g (13.0) 

C
46
KOWALCZYK Janusz
3325g (5.0) 

C
47
Nowicki Tomasz
2515g (11.0) 

C
48
Szymkowiak Arkadiusz
1225g (17.0) 

C
49
Grylewicz Piotr
4860g (1.0) 

C
50
Przybylak Marcin
2165g (12.0) 

C
51
Michalski Piotr
1830g (14.0) 

C
52
Najewski Jarosław
2960g (8.0) 

C
53
Walczak Tomasz
3215g (6.0) 

C
54
Wawrzyniak Kazimierz
250g (18.0) 

C
55
Simiński Rafał
2885g (9.0) 

C
56
Rutkowski Zenon
3745g (3.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.






więcej zdjęć >>>