www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Puchar Wielkopolski 2018
Puchar Miejskiej Górki 2018

j.Balaton, Miejska Górka
  2018-09-23, Miejska Górka

Bociek Rafał
zwycięzca zawodów:

Bociek Rafał
waga ryb:
11405g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

462990g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

6430g

liczba uczestników:72


Uczestnicy Pucharu Miejskiej Górki 2018


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - Puchar Wielkopolski 2018

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




1
Bociek Rafał
A1
4
11405
1.0
Krewetka Gniezno
2
Majewski Bogusław
A1
2
10210
2.0
Winogrady Poznań
3
Binkowski Dawid
A1
5
8675
3.0
Skimmers
4
Węcławiak Tomasz
A1
1
7770
4.0
(PW) www.leszcz.pl
5
Lipiecki Grzegorz
A1
8
7680
5.0
Match-Pro Milo Polska
6
Kucharski Tomasz
A1
9
7025
6.0
(PW) Złoty Haczyk
7
Zawada Dariusz
A1
3
5420
7.0
8
SKUPIEWSKI BARTOSZ
A1
7
4255
8.0
Spławik Gniezno
9
Kołomyjec Michał
A1
6
3740
9.0
(PW) Złoty Haczyk 2
1
Kamiński Adam
A2
12
10465
1.0
Tilapia Konin 2
2
GABRYELCZYK RYSZARD
A2
17
9340
2.0
Joker Famot Pleszew 2
3
Kasztelan Maciej
A2
13
9170
3.0
(PW) Joker Famot
4
Ignaczak Mateusz
A2
16
8610
4.0
Skimmers II
5
Awgul Ireneusz
A2
15
7825
5.0
Sensas Osieczna
6
Gałanik Andrzej
A2
11
7780
6.0
(PW) Lorpio
7
A2
0
7025
7.0
8
Straszewski Zbigniew
A2
14
6365
8.0
9
Kieroń Marcin
A2
10
6085
9.0
(pw) Browning Ostrzeszów
1
Kortus Dawid
B1
26
8930
1.0
Krewetka Gniezno
2
Białowąs Bartosz
B1
20
8770
2.0
3
Jóska Dawid
B1
21
8305
3.0
Skimmers
4
Modelski Karol
B1
19
8025
4.0
Skimmers II
5
Prymas Robert
B1
22
6840
5.0
(PW) Złoty Haczyk
6
Meller Sławomir
B1
18
6710
6.0
Spławik Gniezno
7
Gabryelczyk Damian
B1
25
6185
7.0
Joker Famot Pleszew 2
8
Marcińczak Lech
B1
24
4970
8.0
9
Bielawski Kacper
B1
23
2195
9.0
(PW) Złoty Haczyk 2
1
B2
0
8930
1.0
2
Horemski Tomasz
B2
27
8540
2.0
(PW) www.leszcz.pl
3
Roszak Jacek
B2
33
8330
3.0
(PW) Lorpio
4
Piątkowiak Arek
B2
34
7810
4.0
Match-Pro Milo Polska
5
Zalewski Bogumił
B2
30
6820
5.0
Tilapia Konin 2
6
Krystek Grzegorz
B2
29
6085
6.0
(PW) Joker Famot
7
Gierz Marek
B2
32
6045
7.0
Sensas Osieczna
8
Kańduła Paweł
B2
31
5910
8.0
Winogrady Poznań
9
Kołodziej Marcin
B2
28
4575
9.0
(pw) Browning Ostrzeszów
1
Konieczny Piotr
C1
40
7155
1.0
Krewetka Gniezno
2
Borowiec Bartosz
C1
36
6130
2.0
3
Lewandowski Robert
C1
42
5525
3.0
Spławik Gniezno
4
Tórz Jacek
C1
37
5205
4.0
Sensas Osieczna
5
Kmieć Włodzimierz
C1
38
4420
5.0
Winogrady Poznań
6
Wilczyński Andrzej
C1
41
4265
6.0
Tilapia Konin 2
7
Marciniak Michał
C1
35
4010
7.0
Joker Famot Pleszew 2
8
Winiarski Mariusz
C1
39
3550
8.0
Skimmers II
9
Dukarski Adam
C1
43
3120
9.0
(PW) Lorpio
1
Pietrzak Arkadiusz
C2
51
6860
1.0
2
Woźniak Konrad
C2
49
6845
2.0
Skimmers
3
Horemski Grzegorz
C2
47
6665
3.0
(PW) www.leszcz.pl
4
Kłokowski Marcin
C2
46
6150
4.0
(PW) Złoty Haczyk 2
5
Domański Krzysztof
C2
50
5785
5.0
(PW) Złoty Haczyk
6
Pietrzak Sławomir
C2
44
5520
6.0
(PW) Joker Famot
7
Mrozik Paweł
C2
48
5475
7.0
Match-Pro Milo Polska
8
WANKIEWICZ MARIUSZ
C2
45
5290
8.0
(pw) Browning Ostrzeszów
9
C2
0
3120
9.0
1
Nowaczyk Robert
D1
58
11300
1.0
Krewetka Gniezno
2
Michalski Hubert
D1
54
10710
2.0
(pw) Browning Ostrzeszów
3
Kaj Michał
D1
55
7230
3.0
Match-Pro Milo Polska
4
Zieliński Piotr
D1
52
7000
4.0
Skimmers II
5
Gabiś Marcin
D1
57
5730
5.0
Sensas Osieczna
6
Adamek Waldemar
D1
60
5455
6.0
Skimmers
7
Maćkowiak Przemysław
D1
59
5215
7.0
(PW) www.leszcz.pl
8
Bilski Grzegorz
D1
56
4350
8.0
Joker Famot Pleszew 2
9
Lis Rafał
D1
53
3800
9.0
1
Chebda Bartosz
D2
61
8010
1.0
Tilapia Konin 2
2
Nowak Tomasz (G-no)
D2
69
7440
2.0
Spławik Gniezno
3
Barczak Janusz
D2
67
6100
3.0
(PW) Lorpio
4
Horyza Marek
D2
63
5605
4.0
(PW) Joker Famot
5
Marcińczak Janusz
D2
64
5530
5.0
(PW) Złoty Haczyk
6
Peta Krzysztof
D2
66
3610
6.0
Winogrady Poznań
7
Danielewski Przemysław
D2
62
3175
7.0
8
Bielawski Jan
D2
65
2805
8.0
(PW) Złoty Haczyk 2
9
Bielawska Radosława
D2
68
2015
9.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A1
1
Węcławiak Tomasz
7770g (4.0) 

A1
2
Majewski Bogusław
10210g (2.0) 

A1
3
Zawada Dariusz
5420g (7.0) 

A1
4
Bociek Rafał
11405g (1.0) 

A1
5
Binkowski Dawid
8675g (3.0) 

A1
6
Kołomyjec Michał
3740g (9.0) 

A1
7
SKUPIEWSKI BARTOSZ
4255g (8.0) 

A1
8
Lipiecki Grzegorz
7680g (5.0) 

A1
9
Kucharski Tomasz
7025g (6.0) 

A2
0
7025g (7.0) 

A2
10
Kieroń Marcin
6085g (9.0) 

A2
11
Gałanik Andrzej
7780g (6.0) 

A2
12
Kamiński Adam
10465g (1.0) 

A2
13
Kasztelan Maciej
9170g (3.0) 

A2
14
Straszewski Zbigniew
6365g (8.0) 

A2
15
Awgul Ireneusz
7825g (5.0) 

A2
16
Ignaczak Mateusz
8610g (4.0) 

A2
17
GABRYELCZYK RYSZARD
9340g (2.0) 

B1
18
Meller Sławomir
6710g (6.0) 

B1
19
Modelski Karol
8025g (4.0) 

B1
20
Białowąs Bartosz
8770g (2.0) 

B1
21
Jóska Dawid
8305g (3.0) 

B1
22
Prymas Robert
6840g (5.0) 

B1
23
Bielawski Kacper
2195g (9.0) 

B1
24
Marcińczak Lech
4970g (8.0) 

B1
25
Gabryelczyk Damian
6185g (7.0) 

B1
26
Kortus Dawid
8930g (1.0) 

B2
0
8930g (1.0) 

B2
27
Horemski Tomasz
8540g (2.0) 

B2
28
Kołodziej Marcin
4575g (9.0) 

B2
29
Krystek Grzegorz
6085g (6.0) 

B2
30
Zalewski Bogumił
6820g (5.0) 

B2
31
Kańduła Paweł
5910g (8.0) 

B2
32
Gierz Marek
6045g (7.0) 

B2
33
Roszak Jacek
8330g (3.0) 

B2
34
Piątkowiak Arek
7810g (4.0) 

C1
35
Marciniak Michał
4010g (7.0) 

C1
36
Borowiec Bartosz
6130g (2.0) 

C1
37
Tórz Jacek
5205g (4.0) 

C1
38
Kmieć Włodzimierz
4420g (5.0) 

C1
39
Winiarski Mariusz
3550g (8.0) 

C1
40
Konieczny Piotr
7155g (1.0) 

C1
41
Wilczyński Andrzej
4265g (6.0) 

C1
42
Lewandowski Robert
5525g (3.0) 

C1
43
Dukarski Adam
3120g (9.0) 

C2
0
3120g (9.0) 

C2
44
Pietrzak Sławomir
5520g (6.0) 

C2
45
WANKIEWICZ MARIUSZ
5290g (8.0) 

C2
46
Kłokowski Marcin
6150g (4.0) 

C2
47
Horemski Grzegorz
6665g (3.0) 

C2
48
Mrozik Paweł
5475g (7.0) 

C2
49
Woźniak Konrad
6845g (2.0) 

C2
50
Domański Krzysztof
5785g (5.0) 

C2
51
Pietrzak Arkadiusz
6860g (1.0) 

D1
52
Zieliński Piotr
7000g (4.0) 

D1
53
Lis Rafał
3800g (9.0) 

D1
54
Michalski Hubert
10710g (2.0) 

D1
55
Kaj Michał
7230g (3.0) 

D1
56
Bilski Grzegorz
4350g (8.0) 

D1
57
Gabiś Marcin
5730g (5.0) 

D1
58
Nowaczyk Robert
11300g (1.0) 

D1
59
Maćkowiak Przemysław
5215g (7.0) 

D1
60
Adamek Waldemar
5455g (6.0) 

D2
61
Chebda Bartosz
8010g (1.0) 

D2
62
Danielewski Przemysław
3175g (7.0) 

D2
63
Horyza Marek
5605g (4.0) 

D2
64
Marcińczak Janusz
5530g (5.0) 

D2
65
Bielawski Jan
2805g (8.0) 

D2
66
Peta Krzysztof
3610g (6.0) 

D2
67
Barczak Janusz
6100g (3.0) 

D2
68
Bielawska Radosława
2015g (9.0) 

D2
69
Nowak Tomasz (G-no)
7440g (2.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.







2018-09-23, Miejska Górka


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -