www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Puchar Wielkopolski 2019
Puchar Konina 2019

j.Stare Miasto, Karsy
  2019-08-18, Stare Miasto

Krzyżaniak Krystian
zwycięzca zawodów:

Krzyżaniak Krystian
waga ryb:
12500g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

285700g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

5102g

liczba uczestników:56


Zwycięzcy indywidualni: I - Krystian Krzyżaniak, II - Kamiński Adam, III - Majewski Bogusław


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - Puchar Wielkopolski 2019

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Ignaczak Mateusz
A1
1
5840
1.0
Skimmers II
2
Pietrzak Sławomir
A1
2
5320
2.0
Joker Match Pro Pleszew
3
Malesza Jolanta
A1
3
3580
3.0
4
Nowaczyk Robert
A1
7
2880
4.0
Krewetka Gniezno
5
Sobczak Jan
A1
4
2740
5.0
Joker Match Pro II Pleszew
6
Dukarski Adam
A1
6
1800
6.0
(PW) Lorpio
7
Kołomyjec Zbigniew
A1
5
1780
7.0
(PW) Złoty Haczyk 2
1
Woźniak Konrad
A2
14
7120
1.0
Skimmers
2
Burda Grzegorz
A2
13
6420
2.0
(PW)Tilapia
3
Kołodziej Marcin
A2
11
5240
3.0
(pw) Browning Ostrzeszów
4
Horemski Tomasz
A2
10
4500
4.0
(PW) www.leszcz.pl
5.5
Marcińczak Lech
A2
8
3520
5.5
(PW) Złoty Haczyk
5.5
Nowak Tomasz (G-no)
A2
12
3520
5.5
Spławik Gniezno
7
Gruberski Zbigniew
A2
9
1360
7.0
1
Krzyżaniak Krystian
B1
5
12500
1.0
Joker Match Pro Pleszew
2
Kucharski Tomasz
B1
1
6460
2.0
(PW) Złoty Haczyk
3
Kowalewski Jakub
B1
3
5700
3.0
(pw) Browning Ostrzeszów
4
Binkowski Dawid
B1
7
4620
4.0
Skimmers
5
Lis Rafał
B1
6
3840
5.0
Joker Match Pro II Pleszew
6
Kulesza Dariusz
B1
2
3820
6.0
7
Bielawski Jan
B1
4
1420
7.0
(PW) Złoty Haczyk 2
1
Modelski Karol
B2
13
8800
1.0
Skimmers II
2
Pochylski Kamil
B2
14
8080
2.0
(PW) www.leszcz.pl
3
Meller Sławomir
B2
9
7000
3.0
Spławik Gniezno
4
Bociek Rafał
B2
11
6040
4.0
Krewetka Gniezno
5
Wróblewski Mariusz
B2
5
4620
5.0
6
Zalewski Bogumił
B2
8
2860
6.0
(PW)Tilapia
7
B2
10
0
7.0
(PW) Lorpio
1
Kamiński Adam
C1
6
11580
1.0
Joker Match Pro II Pleszew
2.5
Rabczewski Rafał
C1
1
8180
2.5
Skimmers
2.5
Kasztelan Maciej
C1
5
8180
2.5
Joker Match Pro Pleszew
4
Zieliński Piotr
C1
3
7420
4.0
Skimmers II
5
Kędzierski Krzysztof
C1
4
6400
5.0
(PW)Tilapia
6
WANKIEWICZ MARIUSZ
C1
7
5860
6.0
7
Lewandowski Robert
C1
2
3900
7.0
Spławik Gniezno
1
Puchała Adrian
C2
8
9860
1.0
(pw) Browning Ostrzeszów
2
Kożuchowski Daniel
C2
11
6860
2.0
(PW) www.leszcz.pl
3
Domański Krzysztof
C2
10
5600
3.0
(PW) Złoty Haczyk
4
Barczak Janusz
C2
9
5200
4.0
(PW) Lorpio
5
Konieczny Piotr
C2
12
4900
5.0
Krewetka Gniezno
6
Laskowski Sylwester
C2
13
4580
6.0
7
Bielawska Radosława
C2
14
2720
7.0
(PW) Złoty Haczyk 2
1
Bilski Grzegorz
D1
2
7500
1.0
Joker Match Pro II Pleszew
2.5
Horyza Marek
D1
7
4440
2.5
Joker Match Pro Pleszew
2.5
Straszewski Zbigniew
D1
1
4440
2.5
4
Kortus Dawid
D1
6
3480
4.0
Krewetka Gniezno
5
Liddon Tony
D1
4
1840
5.0
6
Hudzik Łukasz
D1
3
1200
6.0
Skimmers
7
Kłokowski Marcin
D1
5
980
7.0
(PW) Złoty Haczyk
1
Majewski Bogusław
D2
14
9040
1.0
(PW) www.leszcz.pl
2
Winiarski Mariusz
D2
11
8820
2.0
Skimmers II
3
Roszak Jacek
D2
13
7240
3.0
(PW) Lorpio
4
Kieroń Marcin
D2
10
6040
4.0
(pw) Browning Ostrzeszów
5
Grądziel Andrzej
D2
12
4120
5.0
(PW)Tilapia
6
SKUPIEWSKI BARTOSZ
D2
9
2800
6.0
Spławik Gniezno
7
Bielawski Kacper
D2
8
1140
7.0
(PW) Złoty Haczyk 2




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A1
1
Ignaczak Mateusz
5840g (1.0) 

A1
2
Pietrzak Sławomir
5320g (2.0) 

A1
3
Malesza Jolanta
3580g (3.0) 

A1
4
Sobczak Jan
2740g (5.0) 

A1
5
Kołomyjec Zbigniew
1780g (7.0) 

A1
6
Dukarski Adam
1800g (6.0) 

A1
7
Nowaczyk Robert
2880g (4.0) 

A2
8
Marcińczak Lech
3520g (5.5) 

A2
9
Gruberski Zbigniew
1360g (7.0) 

A2
10
Horemski Tomasz
4500g (4.0) 

A2
11
Kołodziej Marcin
5240g (3.0) 

A2
12
Nowak Tomasz (G-no)
3520g (5.5) 

A2
13
Burda Grzegorz
6420g (2.0) 

A2
14
Woźniak Konrad
7120g (1.0) 

B1
1
Kucharski Tomasz
6460g (2.0) 

B1
2
Kulesza Dariusz
3820g (6.0) 

B1
3
Kowalewski Jakub
5700g (3.0) 

B1
4
Bielawski Jan
1420g (7.0) 

B1
5
Krzyżaniak Krystian
12500g (1.0) 

B1
6
Lis Rafał
3840g (5.0) 

B1
7
Binkowski Dawid
4620g (4.0) 

B2
5
Wróblewski Mariusz
4620g (5.0) 

B2
8
Zalewski Bogumił
2860g (6.0) 

B2
9
Meller Sławomir
7000g (3.0) 

B2
10
0g (7.0) 

B2
11
Bociek Rafał
6040g (4.0) 

B2
13
Modelski Karol
8800g (1.0) 

B2
14
Pochylski Kamil
8080g (2.0) 

C1
1
Rabczewski Rafał
8180g (2.5) 

C1
2
Lewandowski Robert
3900g (7.0) 

C1
3
Zieliński Piotr
7420g (4.0) 

C1
4
Kędzierski Krzysztof
6400g (5.0) 

C1
5
Kasztelan Maciej
8180g (2.5) 

C1
6
Kamiński Adam
11580g (1.0) 

C1
7
WANKIEWICZ MARIUSZ
5860g (6.0) 

C2
8
Puchała Adrian
9860g (1.0) 

C2
9
Barczak Janusz
5200g (4.0) 

C2
10
Domański Krzysztof
5600g (3.0) 

C2
11
Kożuchowski Daniel
6860g (2.0) 

C2
12
Konieczny Piotr
4900g (5.0) 

C2
13
Laskowski Sylwester
4580g (6.0) 

C2
14
Bielawska Radosława
2720g (7.0) 

D1
1
Straszewski Zbigniew
4440g (2.5) 

D1
2
Bilski Grzegorz
7500g (1.0) 

D1
3
Hudzik Łukasz
1200g (6.0) 

D1
4
Liddon Tony
1840g (5.0) 

D1
5
Kłokowski Marcin
980g (7.0) 

D1
6
Kortus Dawid
3480g (4.0) 

D1
7
Horyza Marek
4440g (2.5) 

D2
8
Bielawski Kacper
1140g (7.0) 

D2
9
SKUPIEWSKI BARTOSZ
2800g (6.0) 

D2
10
Kieroń Marcin
6040g (4.0) 

D2
11
Winiarski Mariusz
8820g (2.0) 

D2
12
Grądziel Andrzej
4120g (5.0) 

D2
13
Roszak Jacek
7240g (3.0) 

D2
14
Majewski Bogusław
9040g (1.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2019-08-18, Stare Miasto

2019-08-18, Stare Miasto


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -