www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- GP Policji Wielkopolski
Puchar Poznania 2019

j.Stawy w Baranowie
  2019-08-31, Baranowo

Lewandowski Rafał
zwycięzca zawodów:

Lewandowski Rafał
waga ryb:
5990g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

128148g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

2418g

liczba uczestników:53


Rafał Lewandowski - zwycięzca zawodów


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - - GP Policji Wielkopolski 2019 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Lewandowski Rafał
A
13
5990
1.0
Wolsztyn
2
Pilujski Michał
A
3
4290
2.0
Rawicz II
3
Sadowczyk Jacek
A
1
3850
3.0
Leszno-2
4
Rabczewski Rafał
A
12
3580
4.0
Miejska Górka
5
Jastrzębski Łukasz
A
5
3445
5.0
Skimmers
6
Ziętek Marcin
A
6
3420
6.0
Rawicz
7
Mazana Mirosław
A
4
2862
7.0
Międzychód
8
Macedoński Szymon
A
18
2826
8.0
9
Majewski Bogusław
A
7
2716
9.0
Poznań
10
Kostrzewa Radzisław
A
14
2683
10.0
11
Jóska Marek
A
16
2367
11.0
12
Przybylak Marcin
A
17
1847
12.0
Kama Gostyń
13
Mizerny Marcin
A
10
1687
13.0
Brodnica
14
Dudziak Marian
A
2
1535
14.0
Kościan
15
Gabiś Marcin
A
9
1353
15.0
Osieczna
16
Gołąbek Eugeniusz
A
15
1289
16.0
Leszno
17
Przybylak Wojciech
A
8
866
17.0
Gostyń
18
Szymkowiak Arkadiusz
A
11
279
18.0
Kościan 2
1
Lindner Norbert
B
19
3540
1.0
Gostyń
2
Dudziak Robert
B
33
3305
2.0
Rawicz
3
Awgul Ireneusz
B
32
3302
3.0
Miejska Górka
4
Ignaczak Mateusz
B
22
2865
4.0
Skimmers
5
Walasik Łukasz
B
31
2851
5.0
Leszno
6
Węcławiak Tomasz
B
28
2627
6.0
Poznań
7
Górski Maciej
B
34
2527
7.0
8
Juskowiak Sylwester
B
21
2340
8.0
Kama Gostyń
9
Hudzik Łukasz
B
25
2285
9.0
Leszno-2
10
Klefas Roman
B
23
2185
10.0
Osieczna
11
Ratajczak Erwin
B
35
2119
11.0
Wolsztyn
12
Szyszka Artur
B
27
1524
12.0
Międzychód
13
Borowski Hubert
B
20
1470
13.0
Kościan 2
14
Mizerny Jarosław
B
29
1399
14.0
Brodnica
15
Walczak Bartosz
B
30
1286
15.0
Rawicz II
16
Maćkowiak Przemysław
B
24
725
16.0
Kościan
17
Pietrzak Arkadiusz
B
26
625
17.0
1
Horemski Tomasz
C
44
5192
1.0
Poznań
2
Górny Ariel
C
53
4223
2.0
Wolsztyn
3
Garczyński Robert
C
45
3222
3.0
Rawicz II
4
Sibiński Paweł
C
40
3041
4.0
5
Jóska Dawid
C
42
2907
5.0
Miejska Górka
6
Grupiński Franciszek
C
51
2863
6.0
7
Wawrzyniak Sebastian
C
38
2761
7.0
8
Selmoser Jakub
C
54
2723
8.0
Kościan
9
Ślęzak Kamil
C
39
2566
9.0
Gostyń
10
Duda Arkadiusz
C
37
2280
10.0
Międzychód
11
Dwornik Jarosław
C
52
2202
11.0
Osieczna
12
Mikołajczak Marcin
C
48
2115
12.0
Brodnica
13
Mocek Dominik
C
41
1796
13.0
Kościan 2
14
Sadowczyk Adam
C
46
1727
14.0
Leszno-2
15
Niedźwiedź Dariusz
C
43
1617
15.0
Rawicz
16
Żurek Marcin
C
50
1323
16.0
Leszno
17
Bojański Piotr
C
49
1289
17.0
Kama Gostyń
18
Adamek Waldemar
C
47
441
18.0
Skimmers




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Sadowczyk Jacek
3850g (3.0) 

A
2
Dudziak Marian
1535g (14.0) 

A
3
Pilujski Michał
4290g (2.0) 

A
4
Mazana Mirosław
2862g (7.0) 

A
5
Jastrzębski Łukasz
3445g (5.0) 

A
6
Ziętek Marcin
3420g (6.0) 

A
7
Majewski Bogusław
2716g (9.0) 

A
8
Przybylak Wojciech
866g (17.0) 

A
9
Gabiś Marcin
1353g (15.0) 

A
10
Mizerny Marcin
1687g (13.0) 

A
11
Szymkowiak Arkadiusz
279g (18.0) 

A
12
Rabczewski Rafał
3580g (4.0) 

A
13
Lewandowski Rafał
5990g (1.0) 

A
14
Kostrzewa Radzisław
2683g (10.0) 

A
15
Gołąbek Eugeniusz
1289g (16.0) 

A
16
Jóska Marek
2367g (11.0) 

A
17
Przybylak Marcin
1847g (12.0) 

A
18
Macedoński Szymon
2826g (8.0) 

B
19
Lindner Norbert
3540g (1.0) 

B
20
Borowski Hubert
1470g (13.0) 

B
21
Juskowiak Sylwester
2340g (8.0) 

B
22
Ignaczak Mateusz
2865g (4.0) 

B
23
Klefas Roman
2185g (10.0) 

B
24
Maćkowiak Przemysław
725g (16.0) 

B
25
Hudzik Łukasz
2285g (9.0) 

B
26
Pietrzak Arkadiusz
625g (17.0) 

B
27
Szyszka Artur
1524g (12.0) 

B
28
Węcławiak Tomasz
2627g (6.0) 

B
29
Mizerny Jarosław
1399g (14.0) 

B
30
Walczak Bartosz
1286g (15.0) 

B
31
Walasik Łukasz
2851g (5.0) 

B
32
Awgul Ireneusz
3302g (3.0) 

B
33
Dudziak Robert
3305g (2.0) 

B
34
Górski Maciej
2527g (7.0) 

B
35
Ratajczak Erwin
2119g (11.0) 

C
37
Duda Arkadiusz
2280g (10.0) 

C
38
Wawrzyniak Sebastian
2761g (7.0) 

C
39
Ślęzak Kamil
2566g (9.0) 

C
40
Sibiński Paweł
3041g (4.0) 

C
41
Mocek Dominik
1796g (13.0) 

C
42
Jóska Dawid
2907g (5.0) 

C
43
Niedźwiedź Dariusz
1617g (15.0) 

C
44
Horemski Tomasz
5192g (1.0) 

C
45
Garczyński Robert
3222g (3.0) 

C
46
Sadowczyk Adam
1727g (14.0) 

C
47
Adamek Waldemar
441g (18.0) 

C
48
Mikołajczak Marcin
2115g (12.0) 

C
49
Bojański Piotr
1289g (17.0) 

C
50
Żurek Marcin
1323g (16.0) 

C
51
Grupiński Franciszek
2863g (6.0) 

C
52
Dwornik Jarosław
2202g (11.0) 

C
53
Górny Ariel
4223g (2.0) 

C
54
Selmoser Jakub
2723g (8.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2019-08-31, Baranowo

2019-08-31, Baranowo

2019-08-31, Baranowo

2019-08-31, Baranowo

2019-08-31, Baranowo

2019-08-31, Baranowo


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -