www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Puchar Wielkopolski 2019
Puchar Piły 2019

j.Koszyce, Piła
  2019-09-29, Piła

Pietrzak Sławomir
zwycięzca zawodów:

Pietrzak Sławomir
waga ryb:
8770g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

209985g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

4565g

liczba uczestników:46



sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - Puchar Wielkopolski 2019

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Zalewski Bogumił
A
2
8250
1.0
Tilapia Konin
2
Horyza Marek
A
4
5195
2.0
Joker Matchpro Pleszew
3
Kucharski Tomasz
A
5
4700
3.0
Złoty haczyk Ostrów
4
Binkowski Dawid
A
6
4140
4.0
Skimmers
5
Konieczny Piotr
A
3
3855
5.0
Krewetka Gniezno
6
Lis Rafał
A
1
2870
6.0
Joker 2 MatcPro Pleszew
1
Puchała Adrian
A1
11
8200
1.0
Browning
2
Majewski Bogusław
A1
7
5580
2.0
WWW.LESZCZ.PL
3
Winiarski Mariusz
A1
10
5345
3.0
Skimmers
5
Meller Sławomir
A1
8
3965
5.0
Spławik Gniezno
6
Kaczmarek Przemysław
A1
9
3175
6.0
Winogrady
1
Hudzik Łukasz
B
6
5360
1.0
Skimmers
2
Kołodziej Marcin
B
4
4240
2.0
Browning
3
Kasztelan Maciej
B
2
4005
3.0
Joker Matchpro Pleszew
4
Horemski Tomasz
B
3
3490
4.0
WWW.LESZCZ.PL
5
Cichy Adrian
B
5
1740
5.0
Spławik Gniezno
6
Gruberski Zbigniew
B
1
855
6.0
1
Woźniak Konrad
B1
7
6555
1.0
Skimmers
2
Tomczak Dariusz
B1
11
6370
2.0
Krewetka Gniezno
3
Burda Grzegorz
B1
9
6225
3.0
Tilapia Konin
4
Lewandowski Dariusz
B1
10
3270
4.0
Winogrady
5
Bielawska Radosława
B1
12
3160
5.0
Złoty haczyk Ostrów
6
Liddon Tony
B1
8
990
6.0
1
Pochylski Kamil
C
6
7850
1.0
WWW.LESZCZ.PL
2
Kortus Dawid
C
2
5560
2.0
Krewetka Gniezno
3
Maćkowiak Przemysław
C
5
4850
3.0
4
Straszewski Zbigniew
C
3
2755
4.0
Tilapia Konin
5
SKUPIEWSKI BARTOSZ
C
1
2635
5.0
Spławik Gniezno
6
Peta Krzysztof
C
4
355
6.0
Winogrady
1
Pietrzak Sławomir
C1
8
8770
1.0
Joker MatchPro Pleszew
2
Kowalewski Jakub
C1
7
4445
2.0
Browning
3
Zieliński Piotr
C1
9
4360
3.0
Skimmers
4
Rabczewski Rafał
C1
10
4165
4.0
Skimmers
5
Węcławiak Tomasz
C1
11
1065
5.0
6
Bielawski Kacper
C1
12
520
6.0
Złoty haczyk Ostrów
1
Krzyżaniak Krystian
D
5
7675
1.0
Joker Matchpro Pleszew
2
Bociek Rafał
D
6
7610
2.0
Krewetka Gniezno
3
Kożuchowski Daniel
D
1
6835
3.0
WWW.LESZCZ.PL
4
Modelski Karol
D
3
6080
4.0
Skimmers
5
Jóska Dawid
D
4
5280
5.0
Skimmers
6
Wilczyński Andrzej
D
2
4900
6.0
Tilapia Konin
2
Kieroń Marcin
D1
9
6940
2.0
Browning
3
Bilski Grzegorz
D1
7
5090
3.0
Joker Famot Pleszew
4
Nowak Tomasz
D1
11
4085
4.0
Spławik Gniezno
5
Bielawski Jan
D1
8
3400
5.0
Złoty haczyk Ostrów
6
Kańduła Paweł
D1
10
3225
6.0
Winogrady




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Lis Rafał
2870g (6.0) 

A
2
Zalewski Bogumił
8250g (1.0) 

A
3
Konieczny Piotr
3855g (5.0) 

A
4
Horyza Marek
5195g (2.0) 

A
5
Kucharski Tomasz
4700g (3.0) 

A
6
Binkowski Dawid
4140g (4.0) 

A1
7
Majewski Bogusław
5580g (2.0) 

A1
8
Meller Sławomir
3965g (5.0) 

A1
9
Kaczmarek Przemysław
3175g (6.0) 

A1
10
Winiarski Mariusz
5345g (3.0) 

A1
11
Puchała Adrian
8200g (1.0) 

B
1
Gruberski Zbigniew
855g (6.0) 

B
2
Kasztelan Maciej
4005g (3.0) 

B
3
Horemski Tomasz
3490g (4.0) 

B
4
Kołodziej Marcin
4240g (2.0) 

B
5
Cichy Adrian
1740g (5.0) 

B
6
Hudzik Łukasz
5360g (1.0) 

B1
7
Woźniak Konrad
6555g (1.0) 

B1
8
Liddon Tony
990g (6.0) 

B1
9
Burda Grzegorz
6225g (3.0) 

B1
10
Lewandowski Dariusz
3270g (4.0) 

B1
11
Tomczak Dariusz
6370g (2.0) 

B1
12
Bielawska Radosława
3160g (5.0) 

C
1
SKUPIEWSKI BARTOSZ
2635g (5.0) 

C
2
Kortus Dawid
5560g (2.0) 

C
3
Straszewski Zbigniew
2755g (4.0) 

C
4
Peta Krzysztof
355g (6.0) 

C
5
Maćkowiak Przemysław
4850g (3.0) 

C
6
Pochylski Kamil
7850g (1.0) 

C1
7
Kowalewski Jakub
4445g (2.0) 

C1
8
Pietrzak Sławomir
8770g (1.0) 

C1
9
Zieliński Piotr
4360g (3.0) 

C1
10
Rabczewski Rafał
4165g (4.0) 

C1
11
Węcławiak Tomasz
1065g (5.0) 

C1
12
Bielawski Kacper
520g (6.0) 

D
1
Kożuchowski Daniel
6835g (3.0) 

D
2
Wilczyński Andrzej
4900g (6.0) 

D
3
Modelski Karol
6080g (4.0) 

D
4
Jóska Dawid
5280g (5.0) 

D
5
Krzyżaniak Krystian
7675g (1.0) 

D
6
Bociek Rafał
7610g (2.0) 

D1
7
Bilski Grzegorz
5090g (3.0) 

D1
8
Bielawski Jan
3400g (5.0) 

D1
9
Kieroń Marcin
6940g (2.0) 

D1
10
Kańduła Paweł
3225g (6.0) 

D1
11
Nowak Tomasz
4085g (4.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2019-09-29, Piła

2019-09-29, Piła

2019-09-29, Piła


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -