www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- GP Policji Wielkopolski
Puchar Miejskiej Górki

j.Balaton, Miejska Górka
  2019-10-05, Miejska Górka

Sadowczyk Jacek
zwycięzca zawodów:

Sadowczyk Jacek
waga ryb:
11830g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

283655g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

5562g

liczba uczestników:51


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - - GP Policji Wielkopolski 2019 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Dwornik Jarosław
A
7
10750
1.0
2
Sibiński Paweł
A
14
10675
2.0
3
Awgul Ireneusz
A
38
9335
3.0
4
Majewski Bogusław
A
4
8130
4.0
5
Ślęzak Kamil
A
2
7785
5.0
6
Hudzik Łukasz
A
12
7175
6.0
7
Niedźwiedź Dariusz
A
6
6710
7.0
8
Dopierała Mateusz
A
13
5825
8.0
9
Pilujski Michał
A
17
5385
9.0
10
Dudziak Marian
A
11
5270
10.0
11
Fechner Miłosz
A
15
5180
11.0
12
Kostrzewa Radzisław
A
5
3915
12.0
13
Duda Arkadiusz
A
9
3770
13.0
14
Jóska Marek
A
3
2160
14.0
15
Ignaczak Mateusz
A
10
2135
15.0
16
Gołąbek Eugeniusz
A
4
2085
16.0
17
Biernacki Jan
A
1
1595
17.0
1
Sadowczyk Jacek
B
19
11830
1.0
2
Dopierała Jacek
B
24
10655
2.0
3
Górski Maciej
B
27
8790
3.0
4
Adamek Waldemar
B
26
8445
4.0
5
Maćkowiak Przemysław
B
31
7425
5.0
6
Juskowiak Sylwester
B
21
6875
6.0
7
Klefas Roman
B
20
6120
7.0
8
Pietrzak Arkadiusz
B
34
5755
8.0
9
Ziętek Marcin
B
23
5240
9.0
10.5
Rabczewski Rafał
B
32
4490
10.5
10.5
Walczak Bartosz
B
35
0
10.5
12
Mocek Dominik
B
28
4370
12.0
13
Kasprowiak Marek
B
22
4280
13.0
14
Przybylak Wojciech
B
29
3880
14.0
15
Nalewski Jacek
B
29
2855
15.0
16
Mania Michał
B
30
2660
16.0
17
Mazana Mirosław
B
33
1205
17.0
1
Franek Tomasz
C
53
11540
1.0
2
Gabiś Marcin
C
43
9375
2.0
3
Horemski Tomasz
C
47
8780
3.0
4
Jóska Dawid
C
52
7475
4.0
5
Szymkowiak Arkadiusz
C
48
7350
5.0
6
Modelski Karol
C
39
7290
6.0
7
Garczyński Robert
C
37
5460
7.0
8
Mizerny Marcin
C
49
5390
8.0
9
Sosiński Tomasz
C
51
5325
9.0
10
Sadowczyk Adam
C
38
4630
10.0
11
Lindner Norbert
C
45
4415
11.0
12
Selmoser Jakub
C
42
3480
12.0
13
Lewandowski Rafał
C
40
3080
13.0
14
Bojański Piotr
C
50
2565
14.0
15
Szyszka Artur
C
41
2185
15.0
16
Żurek Marcin
C
44
1315
16.0
17
Stachowicz Adam
C
46
1245
17.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Biernacki Jan
1595g (17.0) 

A
2
Ślęzak Kamil
7785g (5.0) 

A
3
Jóska Marek
2160g (14.0) 

A
4
Majewski Bogusław
8130g (4.0) 

A
4
Gołąbek Eugeniusz
2085g (16.0) 

A
5
Kostrzewa Radzisław
3915g (12.0) 

A
6
Niedźwiedź Dariusz
6710g (7.0) 

A
7
Dwornik Jarosław
10750g (1.0) 

A
9
Duda Arkadiusz
3770g (13.0) 

A
10
Ignaczak Mateusz
2135g (15.0) 

A
11
Dudziak Marian
5270g (10.0) 

A
12
Hudzik Łukasz
7175g (6.0) 

A
13
Dopierała Mateusz
5825g (8.0) 

A
14
Sibiński Paweł
10675g (2.0) 

A
15
Fechner Miłosz
5180g (11.0) 

A
17
Pilujski Michał
5385g (9.0) 

A
38
Awgul Ireneusz
9335g (3.0) 

B
19
Sadowczyk Jacek
11830g (1.0) 

B
20
Klefas Roman
6120g (7.0) 

B
21
Juskowiak Sylwester
6875g (6.0) 

B
22
Kasprowiak Marek
4280g (13.0) 

B
23
Ziętek Marcin
5240g (9.0) 

B
24
Dopierała Jacek
10655g (2.0) 

B
26
Adamek Waldemar
8445g (4.0) 

B
27
Górski Maciej
8790g (3.0) 

B
28
Mocek Dominik
4370g (12.0) 

B
29
Przybylak Wojciech
3880g (14.0) 

B
29
Nalewski Jacek
2855g (15.0) 

B
30
Mania Michał
2660g (16.0) 

B
31
Maćkowiak Przemysław
7425g (5.0) 

B
32
Rabczewski Rafał
4490g (10.5) 

B
33
Mazana Mirosław
1205g (17.0) 

B
34
Pietrzak Arkadiusz
5755g (8.0) 

B
35
Walczak Bartosz
0g (10.5) 

C
37
Garczyński Robert
5460g (7.0) 

C
38
Sadowczyk Adam
4630g (10.0) 

C
39
Modelski Karol
7290g (6.0) 

C
40
Lewandowski Rafał
3080g (13.0) 

C
41
Szyszka Artur
2185g (15.0) 

C
42
Selmoser Jakub
3480g (12.0) 

C
43
Gabiś Marcin
9375g (2.0) 

C
44
Żurek Marcin
1315g (16.0) 

C
45
Lindner Norbert
4415g (11.0) 

C
46
Stachowicz Adam
1245g (17.0) 

C
47
Horemski Tomasz
8780g (3.0) 

C
48
Szymkowiak Arkadiusz
7350g (5.0) 

C
49
Mizerny Marcin
5390g (8.0) 

C
50
Bojański Piotr
2565g (14.0) 

C
51
Sosiński Tomasz
5325g (9.0) 

C
52
Jóska Dawid
7475g (4.0) 

C
53
Franek Tomasz
11540g (1.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.






więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -