www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Puchar Wielkopolski 2019
Puchar Miejskiej Górki 2019

j.Balaton, Miejska Górka
  2019-10-06, Miejska Górka

Horyza Marek
zwycięzca zawodów:

Horyza Marek
waga ryb:
12685g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

338290g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

5833g

liczba uczestników:58


B.Majewski - K.Pochylski - D.Kożuchowski - T.Horemski - zwycięzcy drużynowi Pucharu Miejskiej Górki 2019.


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - Puchar Wielkopolski 2019

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Horyza Marek
A1
1
12685
1.0
Joker Matchpro Pleszew
2
Binkowski Dawid
A1
7
9160
2.0
Skimmers
3
Zieliński Piotr
A1
4
8275
3.0
Skimmers
4
WANKIEWICZ MARIUSZ
A1
2
8060
4.0
5
Bociek Rafał
A1
3
5170
5.0
Krewetka Gniezno
6
Bielawski Kacper
A1
8
4530
6.0
Złoty haczyk Ostrów
7
Peta Krzysztof
A1
5
3925
7.0
Winogrady
8
Zalewski Bogumił
A1
6
1655
8.0
Tilapia Konin
1
Kożuchowski Daniel
A2
10
9275
1.0
WWW.LESZCZ.PL
2
Puchała Adrian
A2
9
8405
2.0
Browning
3
Gabiś Marcin
A2
14
6815
3.0
5
Białowąs Bartosz
A2
11
3830
5.0
6
Bilski Grzegorz
A2
12
2750
6.0
Joker Matchpro Pleszew
7
Domański Krzysztof
A2
15
1620
7.0
Złoty haczyk Ostrów
8
Nowak Tomasz
A2
13
1230
8.0
Spławik Gniezno
1
Pochylski Kamil
B1
20
8380
1.0
WWW.LESZCZ.PL
2
Pietrzak Sławomir
B1
19
7400
2.0
Joker Matchpro Pleszew
3
Kłokowski Marcin
B1
22
6750
3.0
Złoty haczyk Ostrów
4
Gierz Marek
B1
18
5720
4.0
5
Woźniak Konrad
B1
17
5235
5.0
Skimmers
6
Grądziel Andrzej
B1
16
4805
6.0
Tilapia Konin
7
SKUPIEWSKI BARTOSZ
B1
21
3755
7.0
Spławik Gniezno
1
Kaczmarek Przemysław
B2
27
9710
1.0
Winogrady
2
Kieroń Marcin
B2
23
7940
2.0
Browning
3
Maćkowiak Przemysław
B2
26
7070
3.0
4
Bielawska Radosława
B2
29
5400
4.0
Złoty haczyk Ostrów
5
Konieczny Piotr
B2
25
4250
5.0
Krewetka Gniezno
6
Jóska Dawid
B2
24
4055
6.0
Skimmers
7
Weiss Simeon
B2
28
2990
7.0
1
Awgul Ireneusz
C1
33
10665
1.0
2
Meller Sławomir
C1
32
8980
2.0
Spławik Gniezno
3
Marcińczak Janusz
C1
30
8530
3.0
Złoty haczyk Ostrów
4
Krzyżaniak Krystian
C1
34
7375
4.0
Joker Matchpro Pleszew
5
Kołodziej Marcin
C1
36
7000
5.0
Browning
6
Lewandowski Dariusz
C1
31
6040
6.0
Winogrady
7
Lis Rafał
C1
35
5925
7.0
Joker Matchpro Pleszew
1
Majewski Bogusław
C2
43
6970
1.0
WWW.LESZCZ.PL
2
Bielawski Jan
C2
37
6935
2.0
Złoty haczyk Ostrów
3
Kortus Dawid
C2
38
6465
3.0
Krewetka Gniezno
4
Hudzik Łukasz
C2
40
6105
4.0
Skimmers
5
Danielewski Przemysław
C2
39
5215
5.0
Skimmers
6
Straszewski Zbigniew
C2
42
5075
6.0
Tilapia Konin
7
Pilujski Michał
C2
41
2910
7.0
1
Horemski Tomasz
D1
47
7940
1.0
WWW.LESZCZ.PL
2
Dwornik Jarosław
D1
48
6810
2.0
4
Rabczewski Rafał
D1
49
5850
4.0
Skimmers
5
Lewandowski Robert
D1
46
4730
5.0
Spławik Gniezno
6
Marcińczak Lech
D1
45
2995
6.0
Złoty haczyk Ostrów
7
Woldański Grzegorz
D1
44
2230
7.0
Joker Matchpro Pleszew
8
Kucharski Tomasz
D1
50
1955
8.0
Złoty haczyk Ostrów
1
Burda Grzegorz
D2
52
8800
1.0
Tilapia Konin
3
Kasztelan Maciej
D2
58
6675
3.0
Joker Matchpro Pleszew
3
Kowalewski Jakub
D2
51
6680
3.0
Browning
4
Nowaczyk Robert
D2
56
5490
4.0
Krewetka Gniezno
5
Tórz Jacek
D2
53
4210
5.0
6
Winiarski Mariusz
D2
57
3155
6.0
Skimmers
7
Kańduła Paweł
D2
55
3125
7.0
Winogrady
8
Liddon Tony
D2
54
2610
8.0
WWW.LESZCZ.PL




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A1
1
Horyza Marek
12685g (1.0) 

A1
2
WANKIEWICZ MARIUSZ
8060g (4.0) 

A1
3
Bociek Rafał
5170g (5.0) 

A1
4
Zieliński Piotr
8275g (3.0) 

A1
5
Peta Krzysztof
3925g (7.0) 

A1
6
Zalewski Bogumił
1655g (8.0) 

A1
7
Binkowski Dawid
9160g (2.0) 

A1
8
Bielawski Kacper
4530g (6.0) 

A2
9
Puchała Adrian
8405g (2.0) 

A2
10
Kożuchowski Daniel
9275g (1.0) 

A2
11
Białowąs Bartosz
3830g (5.0) 

A2
12
Bilski Grzegorz
2750g (6.0) 

A2
13
Nowak Tomasz
1230g (8.0) 

A2
14
Gabiś Marcin
6815g (3.0) 

A2
15
Domański Krzysztof
1620g (7.0) 

B1
16
Grądziel Andrzej
4805g (6.0) 

B1
17
Woźniak Konrad
5235g (5.0) 

B1
18
Gierz Marek
5720g (4.0) 

B1
19
Pietrzak Sławomir
7400g (2.0) 

B1
20
Pochylski Kamil
8380g (1.0) 

B1
21
SKUPIEWSKI BARTOSZ
3755g (7.0) 

B1
22
Kłokowski Marcin
6750g (3.0) 

B2
23
Kieroń Marcin
7940g (2.0) 

B2
24
Jóska Dawid
4055g (6.0) 

B2
25
Konieczny Piotr
4250g (5.0) 

B2
26
Maćkowiak Przemysław
7070g (3.0) 

B2
27
Kaczmarek Przemysław
9710g (1.0) 

B2
28
Weiss Simeon
2990g (7.0) 

B2
29
Bielawska Radosława
5400g (4.0) 

C1
30
Marcińczak Janusz
8530g (3.0) 

C1
31
Lewandowski Dariusz
6040g (6.0) 

C1
32
Meller Sławomir
8980g (2.0) 

C1
33
Awgul Ireneusz
10665g (1.0) 

C1
34
Krzyżaniak Krystian
7375g (4.0) 

C1
35
Lis Rafał
5925g (7.0) 

C1
36
Kołodziej Marcin
7000g (5.0) 

C2
37
Bielawski Jan
6935g (2.0) 

C2
38
Kortus Dawid
6465g (3.0) 

C2
39
Danielewski Przemysław
5215g (5.0) 

C2
40
Hudzik Łukasz
6105g (4.0) 

C2
41
Pilujski Michał
2910g (7.0) 

C2
42
Straszewski Zbigniew
5075g (6.0) 

C2
43
Majewski Bogusław
6970g (1.0) 

D1
44
Woldański Grzegorz
2230g (7.0) 

D1
45
Marcińczak Lech
2995g (6.0) 

D1
46
Lewandowski Robert
4730g (5.0) 

D1
47
Horemski Tomasz
7940g (1.0) 

D1
48
Dwornik Jarosław
6810g (2.0) 

D1
49
Rabczewski Rafał
5850g (4.0) 

D1
50
Kucharski Tomasz
1955g (8.0) 

D2
51
Kowalewski Jakub
6680g (3.0) 

D2
52
Burda Grzegorz
8800g (1.0) 

D2
53
Tórz Jacek
4210g (5.0) 

D2
54
Liddon Tony
2610g (8.0) 

D2
55
Kańduła Paweł
3125g (7.0) 

D2
56
Nowaczyk Robert
5490g (4.0) 

D2
57
Winiarski Mariusz
3155g (6.0) 

D2
58
Kasztelan Maciej
6675g (3.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2019-10-06, Miejska Górka

2019-10-06, Miejska Górka


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -