www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- TRAPER CUP 2020
Traper Cup 2020

j. Dzięczyna, Dzięczyna
  2020-06-21, Dzięczyna

Walczak Wiktor
zwycięzca zawodów:

Walczak Wiktor
waga ryb:
35290g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

325375g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

5006g

liczba uczestników:65


Wiktor Walczak - zwycięzca zawodów z połowem


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - TRAPER CUP 2020

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




1
Pogonowski Bartłomiej
A
9
11640
1.0
2
Jambor Leszek
A
2
7460
2.0
3
Szymkowiak Arkadiusz
A
3
5640
3.0
4
Awgul Ireneusz
A
4
4780
4.0
5
WANKIEWICZ MARIUSZ
A
11
4300
5.0
6
Szepe Krystian
A
5
4180
6.0
7
Michalak Adrian
A
10
3640
7.0
8
Saboch Anna
A
12
3500
8.0
9
Kmieć Włodzimierz
A
6
3080
9.0
10
Stachowicz Adam
A
7
1580
10.0
1
Kulczyk Mariusz
B
16
10060
1.0
2
Flezenowski Mateusz
B
18
3820
2.0
3
Morchel Maciej
B
13
3580
3.0
4
Roguska-Jurek Anna
B
15
2980
4.0
5
Marciniak Michał
B
14
2640
5.0
6
Burda Grzegorz
B
24
2520
6.0
7
Sadowczyk Adam
B
23
1560
7.0
8
Adamczyk Arkadiusz
B
21
1080
8.0
9
Sosiński Tomasz
B
22
900
9.0
10
Pszeniczny Tomasz
B
17
820
10.0
11
Brachaczek Rafał
B
19
580
11.0
1
Strzeszyński Kamil
C
28
4155
1.0
2
Kaj Michał
C
35
3970
2.0
3
Cyperski Piotr
C
32
2535
3.0
4
Pietrzak Daniel
C
27
2260
4.0
5
Kubiak Justyna
C
25
2100
5.0
6
Masal Krzysztof
C
33
1840
6.0
7
Korban Bartosz
C
30
1750
7.0
8
Stańczyk Marcin
C
34
1595
8.0
9
Sworowski Błażej
C
26
1540
9.0
10
Ożga Bernard
C
31
1480
10.0
11
Gabiś Marcin
C
29
1410
11.0
1
Prymas Robert
D
46
22120
1.0
2
Maryjowski Adam
D
39
22070
2.0
3
Chirowski Sylwester
D
37
17190
3.0
4
Gronowski Rafał
D
42
6490
4.0
5
Mylka Eugeniusz
D
43
3510
5.0
6
Macedoński Szymon
D
45
3030
6.0
7
Mizerny Jarosław
D
44
2350
7.0
8
Walczak Bartosz
D
47
2230
8.0
9
Matuszewski Kamil
D
40
1690
9.0
10
Urbanowski Eugeniusz
D
41
720
10.0
11
Rorat Zbigniew
D
38
510
11.0
1
Walczak Wiktor
E
49
35290
1.0
2
Paprocki Jędrzej
E
53
11735
2.0
3
Kłokowski Marcin
E
59
9700
3.0
4
Leśniewski Dariusz
E
58
7925
4.0
5
Dwornik Jarosław
E
56
7245
5.0
6
Kędzierski Krzysztof
E
50
5020
6.0
7
Mocek Dominik
E
54
3950
7.0
8
Peil Anna
E
51
3780
8.0
9
Majchrzak Wojciech
E
57
3090
9.0
10
Majewski Bogusław
E
52
1425
10.0
11
Kulka Artur
E
55
1280
11.0
1
Starosta Dariusz
F
69
9000
1.0
2
Kuchciak Konrad
F
65
8605
2.0
3
WAWERCZYK Bartosz
F
71
6055
3.0
4
Jóska Dawid
F
70
4175
4.0
5
Maćkowiak Przemysław
F
64
3545
5.0
6
Adamek Waldemar
F
63
3225
6.0
7
Laskowski Sylwester
F
62
3210
7.0
8
Dąbrowicz Robert
F
61
3150
8.0
9
Zadka Mariusz
F
68
2585
9.0
10
Niedźwiedź Dariusz
F
66
2315
10.0
11
Czerniec Paweł
F
67
2185
11.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
2
Jambor Leszek
7460g (2.0) 

A
3
Szymkowiak Arkadiusz
5640g (3.0) 

A
4
Awgul Ireneusz
4780g (4.0) 

A
5
Szepe Krystian
4180g (6.0) 

A
6
Kmieć Włodzimierz
3080g (9.0) 

A
7
Stachowicz Adam
1580g (10.0) 

A
9
Pogonowski Bartłomiej
11640g (1.0) 

A
10
Michalak Adrian
3640g (7.0) 

A
11
WANKIEWICZ MARIUSZ
4300g (5.0) 

A
12
Saboch Anna
3500g (8.0) 

B
13
Morchel Maciej
3580g (3.0) 

B
14
Marciniak Michał
2640g (5.0) 

B
15
Roguska-Jurek Anna
2980g (4.0) 

B
16
Kulczyk Mariusz
10060g (1.0) 

B
17
Pszeniczny Tomasz
820g (10.0) 

B
18
Flezenowski Mateusz
3820g (2.0) 

B
19
Brachaczek Rafał
580g (11.0) 

B
21
Adamczyk Arkadiusz
1080g (8.0) 

B
22
Sosiński Tomasz
900g (9.0) 

B
23
Sadowczyk Adam
1560g (7.0) 

B
24
Burda Grzegorz
2520g (6.0) 

C
25
Kubiak Justyna
2100g (5.0) 

C
26
Sworowski Błażej
1540g (9.0) 

C
27
Pietrzak Daniel
2260g (4.0) 

C
28
Strzeszyński Kamil
4155g (1.0) 

C
29
Gabiś Marcin
1410g (11.0) 

C
30
Korban Bartosz
1750g (7.0) 

C
31
Ożga Bernard
1480g (10.0) 

C
32
Cyperski Piotr
2535g (3.0) 

C
33
Masal Krzysztof
1840g (6.0) 

C
34
Stańczyk Marcin
1595g (8.0) 

C
35
Kaj Michał
3970g (2.0) 

D
37
Chirowski Sylwester
17190g (3.0) 

D
38
Rorat Zbigniew
510g (11.0) 

D
39
Maryjowski Adam
22070g (2.0) 

D
40
Matuszewski Kamil
1690g (9.0) 

D
41
Urbanowski Eugeniusz
720g (10.0) 

D
42
Gronowski Rafał
6490g (4.0) 

D
43
Mylka Eugeniusz
3510g (5.0) 

D
44
Mizerny Jarosław
2350g (7.0) 

D
45
Macedoński Szymon
3030g (6.0) 

D
46
Prymas Robert
22120g (1.0) 

D
47
Walczak Bartosz
2230g (8.0) 

E
49
Walczak Wiktor
35290g (1.0) 

E
50
Kędzierski Krzysztof
5020g (6.0) 

E
51
Peil Anna
3780g (8.0) 

E
52
Majewski Bogusław
1425g (10.0) 

E
53
Paprocki Jędrzej
11735g (2.0) 

E
54
Mocek Dominik
3950g (7.0) 

E
55
Kulka Artur
1280g (11.0) 

E
56
Dwornik Jarosław
7245g (5.0) 

E
57
Majchrzak Wojciech
3090g (9.0) 

E
58
Leśniewski Dariusz
7925g (4.0) 

E
59
Kłokowski Marcin
9700g (3.0) 

F
61
Dąbrowicz Robert
3150g (8.0) 

F
62
Laskowski Sylwester
3210g (7.0) 

F
63
Adamek Waldemar
3225g (6.0) 

F
64
Maćkowiak Przemysław
3545g (5.0) 

F
65
Kuchciak Konrad
8605g (2.0) 

F
66
Niedźwiedź Dariusz
2315g (10.0) 

F
67
Czerniec Paweł
2185g (11.0) 

F
68
Zadka Mariusz
2585g (9.0) 

F
69
Starosta Dariusz
9000g (1.0) 

F
70
Jóska Dawid
4175g (4.0) 

F
71
WAWERCZYK Bartosz
6055g (3.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.







2020-06-21, Dzięczyna


więcej zdjęć >>>