www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Otwarta Liga Spławikowa
OLS II tura

j. Pośrednik
  2020-06-21, Pawłowice

Dopierała Mateusz
zwycięzca zawodów:

Dopierała Mateusz
waga ryb:
8210g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

121145g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

3274g

liczba uczestników:37


Zwycięzcy zawodów


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Otwarta Liga Spławikowa

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.
1
Dopierała Mateusz
C
49
8210
1.0
2
Awgul Ireneusz
C
48
6985
2.0
1
Dopierała Jacek
D
66
6745
1.0
2
Sosiński Tomasz
D
65
6075
2.0
3
Baum Dawid
D
60
5755
3.0
3
Golon Michael
C
47
4450
3.0
4
Gubański Michał
D
59
4410
4.0
1
Kuriat Grzegorz
A
17
4240
1.0
4
Flaum Krystian
C
52
4235
4.0
5
Tyma Nikodem
D
61
4075
5.0
2
Ciszak Damian
A
25
4070
2.0
6
Juskowiak Sylwester
D
62
3940
6.0
7
Zalewski Andrzej
D
64
3865
7.0
8
Mejza Mariusz
D
63
3765
8.0
5
Kusyk Rafał
C
53
3735
5.0
9
Bąkowski Daniel
D
58
3660
9.0
1
Maćkowiak Dominik
B
35
3500
1.0
6
Mikołajczak Marcin
C
50
3430
6.0
3
Bogusz Karol
A
18
3120
3.0
2
Rutkowski Zenon
B
28
3060
2.0
7
Kuźma Marcin
C
51
3060
7.0
4
Zalewski Paweł
A
22
3020
4.0
8
Anioła Filip
C
55
2700
8.0
9
Szymczak Tadeusz
C
54
2640
9.0
5
Dudek Mikołaj
A
23
2585
5.0
6
Mejza Konrad
A
24
2350
6.0
3
Urbaniak Czesław
B
36
2260
3.0
4
Kasztelan Maciej
B
34
2080
4.0
5
Frąckowiak Mariusz
B
30
1955
5.0
6
Dwornik Jarosław
B
29
1800
6.0
7
Ostrowski Janusz
B
31
1325
7.0
7
Dyjecki Piotr
A
21
1220
7.0
8
Jagodziński Mikołaj
A
20
945
8.0
8
Waligóra Krzysztof
B
32
820
8.0
9
Grygowski Michał
B
33
635
9.0
9
Stróżyk Paweł
A
19
425
9.0
0
0
0
0.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
0
0g (0.0) 

A
17
Kuriat Grzegorz
4240g (1.0) 

A
18
Bogusz Karol
3120g (3.0) 

A
19
Stróżyk Paweł
425g (9.0) 

A
20
Jagodziński Mikołaj
945g (8.0) 

A
21
Dyjecki Piotr
1220g (7.0) 

A
22
Zalewski Paweł
3020g (4.0) 

A
23
Dudek Mikołaj
2585g (5.0) 

A
24
Mejza Konrad
2350g (6.0) 

A
25
Ciszak Damian
4070g (2.0) 

B
28
Rutkowski Zenon
3060g (2.0) 

B
29
Dwornik Jarosław
1800g (6.0) 

B
30
Frąckowiak Mariusz
1955g (5.0) 

B
31
Ostrowski Janusz
1325g (7.0) 

B
32
Waligóra Krzysztof
820g (8.0) 

B
33
Grygowski Michał
635g (9.0) 

B
34
Kasztelan Maciej
2080g (4.0) 

B
35
Maćkowiak Dominik
3500g (1.0) 

B
36
Urbaniak Czesław
2260g (3.0) 

C
47
Golon Michael
4450g (3.0) 

C
48
Awgul Ireneusz
6985g (2.0) 

C
49
Dopierała Mateusz
8210g (1.0) 

C
50
Mikołajczak Marcin
3430g (6.0) 

C
51
Kuźma Marcin
3060g (7.0) 

C
52
Flaum Krystian
4235g (4.0) 

C
53
Kusyk Rafał
3735g (5.0) 

C
54
Szymczak Tadeusz
2640g (9.0) 

C
55
Anioła Filip
2700g (8.0) 

D
58
Bąkowski Daniel
3660g (9.0) 

D
59
Gubański Michał
4410g (4.0) 

D
60
Baum Dawid
5755g (3.0) 

D
61
Tyma Nikodem
4075g (5.0) 

D
62
Juskowiak Sylwester
3940g (6.0) 

D
63
Mejza Mariusz
3765g (8.0) 

D
64
Zalewski Andrzej
3865g (7.0) 

D
65
Sosiński Tomasz
6075g (2.0) 

D
66
Dopierała Jacek
6745g (1.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.



2020-06-21, Pawłowice


więcej zdjęć >>>