www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Towarzyskie
Puchar Burmistrza Miejskiej Górki 2020

j.Balaton, Miejska Górka
  2020-07-04, Miejska Górka

Walczak Wiktor
zwycięzca zawodów:

Walczak Wiktor
waga ryb:
11225g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

311165g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

4576g

liczba uczestników:68



sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - Towarzyskie

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




1
Starosta Bartek
A
16
8835
1.0
2
Maćkowiak Przemysław
A
23
8585
2.0
3
Kasztelan Maciej
A
22
8100
3.0
4
Mizerny Marcin
A
13
7830
4.0
5
Sadowczyk Jacek
A
15
7650
5.0
6
Flaum Krystian
A
18
7540
6.0
7
Korban Bartosz
A
8
7390
7.0
8
Adamek Waldemar
A
3
7010
8.0
9
Jóska Dawid
A
17
6885
9.0
10
Michalak Adrian
A
12
6645
10.0
11
Szulczewski Sebastian
a
1
6430
11.0
12
Klefas Roman
A
7
6420
12.0
13
Majewski Bogusław
A
5
6050
13.0
14
Maryjowski Adam
A
4
5870
14.0
15
Krasowski Przemysław
A
6
5815
15.0
16
Pietrzak Sławomir
A
10
5430
16.0
17
JAŁOWIECKI MICHAŁ
A
20
5135
17.0
18
Tul Jacek
A
11
5115
18.0
19
Stachowicz Adam
A
9
4990
19.0
20
Pilujski Michał
A
21
4970
20.0
21
Woźny Ferdynand
A
2
4630
21.0
22
Ziętek Marcin
A
19
3205
22.0
23
Straszewski Zbigniew
A
14
3110
23.0
1
Walczak Wiktor
B
36
11225
1.0
2
Kożuchowski Daniel
B
24
10970
2.0
3
Ożga Bernard
B
39
8555
3.0
4
Awgul Ireneusz
B
32
7820
4.0
5
Starosta Dariusz
B
42
7770
5.0
6
Zieliński Piotr
B
40
7300
6.0
7
Hudzik Łukasz
B
25
6770
7.0
8
Dawiec Paweł
B
35
5660
8.0
9
Dopierała Mateusz
B
28
5250
9.0
10
Bogusz Karol
B
37
5170
10.0
11
Niedźwiedź Dariusz
B
33
4620
11.0
12
Walczak Przemysław
B
29
4335
12.0
13
Dopierała Jacek
B
43
4130
13.0
14
Tyma Nikodem
B
46
4050
14.0
15
Ożga Wojciech
B
41
3650
15.0
16
Pszeniczny Tomasz
B
27
3400
16.0
17
Macedoński Szymon
B
38
3090
17.0
18
Dwornik Jarosław
B
30
3060
18.0
19
Maćkowiak Dominik (Mosina)
B
44
2735
19.0
20
Jagodziński Tomasz
B
31
1925
20.0
21
Leciejewski Mateusz
B
26
1605
21.0
22
Leśniewski Dariusz
B
45
1585
22.0
23
Gołąbek Eugeniusz
B
34
440
23.0
1
Szymkowiak Arkadiusz
C
47
7460
1.0
2
BARTCZAK MARCIN
C
68
7020
2.0
3
Kosicki Dawid
C
65
4440
3.0
4
Pietrzak Daniel
C
49
4360
4.0
5
Sosiński Tomasz
C
64
3590
5.0
6
Opaliński Ireneusz
C
48
3555
6.0
7
Horemski Tomasz
C
53
3295
7.0
8
Sworowski Błażej
C
63
2635
8.0
9
Walczak Bartosz
C
52
2395
9.0
10
Gabiś Marcin
C
59
2360
10.0
11
Białowąs Bartosz
C
62
1880
11.0
12
Żurek Marcin
C
66
1595
12.0
13
TYMA Bartosz
c
56
1590
13.0
14
WOLNY Wojciech
C
67
1160
14.0
15
Makutowicz Mateusz
C
55
1000
15.0
16
Leciejewski Michał
C
57
910
16.0
17
Majchrzak Filip
C
54
870
17.0
18
Szczęsny Sławomir
C
58
810
18.0
19
Sibiński Paweł
C
61
510
19.0
20
Francik Krzysztof
C
50
400
20.0
21
Majchrzak Wojciech
C
60
345
21.0
22
Ignaczak Mateusz
C
51
230
22.0




#ffffff #ffffff
Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
a
1
Szulczewski Sebastian
6430g (11.0) 

A
2
Woźny Ferdynand
4630g (21.0) 

A
3
Adamek Waldemar
7010g (8.0) 

A
4
Maryjowski Adam
5870g (14.0) 

A
5
Majewski Bogusław
6050g (13.0) 

A
6
Krasowski Przemysław
5815g (15.0) 

A
7
Klefas Roman
6420g (12.0) 

A
8
Korban Bartosz
7390g (7.0) 

A
9
Stachowicz Adam
4990g (19.0) 

A
10
Pietrzak Sławomir
5430g (16.0) 

A
11
Tul Jacek
5115g (18.0) 

A
12
Michalak Adrian
6645g (10.0) 

A
13
Mizerny Marcin
7830g (4.0) 

A
14
Straszewski Zbigniew
3110g (23.0) 

A
15
Sadowczyk Jacek
7650g (5.0) 

A
16
Starosta Bartek
8835g (1.0) 

A
17
Jóska Dawid
6885g (9.0) 

A
18
Flaum Krystian
7540g (6.0) 

A
19
Ziętek Marcin
3205g (22.0) 

A
20
JAŁOWIECKI MICHAŁ
5135g (17.0) 

A
21
Pilujski Michał
4970g (20.0) 

A
22
Kasztelan Maciej
8100g (3.0) 

A
23
Maćkowiak Przemysław
8585g (2.0) 

B
24
Kożuchowski Daniel
10970g (2.0) 

B
25
Hudzik Łukasz
6770g (7.0) 

B
26
Leciejewski Mateusz
1605g (21.0) 

B
27
Pszeniczny Tomasz
3400g (16.0) 

B
28
Dopierała Mateusz
5250g (9.0) 

B
29
Walczak Przemysław
4335g (12.0) 

B
30
Dwornik Jarosław
3060g (18.0) 

B
31
Jagodziński Tomasz
1925g (20.0) 

B
32
Awgul Ireneusz
7820g (4.0) 

B
33
Niedźwiedź Dariusz
4620g (11.0) 

B
34
Gołąbek Eugeniusz
440g (23.0) 

B
35
Dawiec Paweł
5660g (8.0) 

B
36
Walczak Wiktor
11225g (1.0) 

B
37
Bogusz Karol
5170g (10.0) 

B
38
Macedoński Szymon
3090g (17.0) 

B
39
Ożga Bernard
8555g (3.0) 

B
40
Zieliński Piotr
7300g (6.0) 

B
41
Ożga Wojciech
3650g (15.0) 

B
42
Starosta Dariusz
7770g (5.0) 

B
43
Dopierała Jacek
4130g (13.0) 

B
44
Maćkowiak Dominik (Mosina)
2735g (19.0) 

B
45
Leśniewski Dariusz
1585g (22.0) 

B
46
Tyma Nikodem
4050g (14.0) 

C
47
Szymkowiak Arkadiusz
7460g (1.0) 

C
48
Opaliński Ireneusz
3555g (6.0) 

C
49
Pietrzak Daniel
4360g (4.0) 

C
50
Francik Krzysztof
400g (20.0) 

C
51
Ignaczak Mateusz
230g (22.0) 

C
52
Walczak Bartosz
2395g (9.0) 

C
53
Horemski Tomasz
3295g (7.0) 

C
54
Majchrzak Filip
870g (17.0) 

C
55
Makutowicz Mateusz
1000g (15.0) 

c
56
TYMA Bartosz
1590g (13.0) 

C
57
Leciejewski Michał
910g (16.0) 

C
58
Szczęsny Sławomir
810g (18.0) 

C
59
Gabiś Marcin
2360g (10.0) 

C
60
Majchrzak Wojciech
345g (21.0) 

C
61
Sibiński Paweł
510g (19.0) 

C
62
Białowąs Bartosz
1880g (11.0) 

C
63
Sworowski Błażej
2635g (8.0) 

C
64
Sosiński Tomasz
3590g (5.0) 

C
65
Kosicki Dawid
4440g (3.0) 

C
66
Żurek Marcin
1595g (12.0) 

C
67
WOLNY Wojciech
1160g (14.0) 

C
68
BARTCZAK MARCIN
7020g (2.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.







2020-07-04, Miejska Górka


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -