www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- SENSAS CHALLENGE
Puchar Miejskiej Górki 2020

j.Balaton, Miejska Górka
  2020-08-30, Miejska Górka

Gabiś Marcin
zwycięzca zawodów:

Gabiś Marcin
waga ryb:
15140g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

412575g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

5730g

liczba uczestników:72


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - SENSAS CHALLENGE

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




1
Gabiś Marcin
C
40
15140
1.0
1
Borowiec Bartosz
E
67
11405
1.0
1
Ferenc Grzegorz
B
30
11020
1.0
2
Dopierała Mateusz
C
31
10920
2.0
1
Suchocki Krzysztof
D
52
10810
1.0
1
Szymkowiak Arkadiusz
A
1
10010
1.0
3
Rutkowski Zenon
C
32
9885
3.0
2
Dopierała Jacek
E
66
9700
2.0
3
Mikołajczak Sławomir
E
80
9065
3.0
2
Starosta Dariusz
B
27
8675
2.0
2
Leciejewski Michał
D
53
8410
2.0
4
Pietrzak Sławomir
C
35
8355
4.0
3
Łój Mariola
B
25
8300
3.0
4
Franek Tomasz
E
70
8255
4.0
5
Adamek Waldemar
E
71
7970
5.0
5
Ostrowski Janusz
C
33
7955
5.0
4
Maćkowiak Dominik (Mosina)
B
19
7890
4.0
6
Golon Michael
E
74
7835
6.0
7
Jóska Dawid
E
79
7590
7.0
3
Gruda Miłosz
D
58
7505
3.0
2
Ruszczyński Jacek
A
2
7480
2.0
4
Spychała Krzysztof
D
59
7400
4.0
8
Hudzik Łukasz
E
72
7295
8.0
5
Paprocki Jędrzej
B
29
7065
5.0
9
Groński Rafał
E
77
6825
9.0
10
Wrzeszczak Jacek
E
73
6700
10.0
6
Pietrzak Daniel
C
44
6670
6.0
3
Horyza Marek
A
3
6405
3.0
7
Kołomyjec Michał
C
34
6365
7.0
6
Kasztelan Maciej
B
22
6320
6.0
7
Radke Marek
B
24
6310
7.0
8
Awgul Ireneusz
B
23
6105
8.0
4
Adamczyk Arkadiusz
A
7
6055
4.0
5
Majewski Bogusław
D
51
5970
5.0
11
Michalak Adrian
E
69
5955
11.0
6
Strzeszyński Kamil
D
55
5950
6.0
12
Węcławiak Tomasz
E
68
5910
12.0
7
Ratajczak Mirosław
D
54
5760
7.0
5
Starosta Bartek
A
6
5705
5.0
8
Maryjowski Adam
D
56
5440
8.0
6
Ciszak Damian
A
9
5225
6.0
9
Chirowski Sylwester
D
50
5050
9.0
7
Kowalewski Jakub
A
10
4990
7.0
8
Mizerny Marcin
C
38
4845
8.0
9
Kołomyjec Zbigniew
C
36
4510
9.0
9
Kołodziej Marcin
B
20
3985
9.0
8
Sobkowiak Maciej
A
14
3870
8.0
9
Skrzypiński Jan
A
13
3695
9.0
10
Ziętek Marcin
A
5
3620
10.0
10
Mylka Eugeniusz
B
26
3575
10.0
10
Bąk Grzegorz
D
57
3525
10.0
11
Nikodem Zenon
B
17
3495
11.0
10
Czerniec Paweł
C
37
3395
10.0
12
Rabczewski Rafał
B
28
3245
12.0
13
Laskowski Sylwester
E
75
3245
13.0
11
Czarnecki Paweł
A
11
3020
11.0
11
Mikołajczak Wojciech
C
43
2960
11.0
11
Kubiaczyk Mirosław
D
45
2750
11.0
12
Burda Grzegorz
D
48
2695
12.0
12
Strzałkowski Krzysztof
A
15
2575
12.0
14
Rorat Zbigniew
E
78
2520
14.0
13
Szepe Krystian
B
21
2485
13.0
12
Malik Andrzej
C
42
2460
12.0
13
Maćkowiak Przemysław
D
46
2425
13.0
13
Michalski Hubert
C
41
2390
13.0
13
Galon Krzysztof
A
8
2385
13.0
14
Białowąs Bartosz
A
4
2150
14.0
14
Mikołajczak Marcin
B
18
1930
14.0
15
Frankiewicz Sylwia
E
76
1830
15.0
14
Pilujski Michał
C
39
1355
14.0
14
Kubiak Justyna
D
49
1095
14.0
15
Macedoński Szymon
A
12
900
15.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Szymkowiak Arkadiusz
10010g (1.0) 

A
2
Ruszczyński Jacek
7480g (2.0) 

A
3
Horyza Marek
6405g (3.0) 

A
4
Białowąs Bartosz
2150g (14.0) 

A
5
Ziętek Marcin
3620g (10.0) 

A
6
Starosta Bartek
5705g (5.0) 

A
7
Adamczyk Arkadiusz
6055g (4.0) 

A
8
Galon Krzysztof
2385g (13.0) 

A
9
Ciszak Damian
5225g (6.0) 

A
10
Kowalewski Jakub
4990g (7.0) 

A
11
Czarnecki Paweł
3020g (11.0) 

A
12
Macedoński Szymon
900g (15.0) 

A
13
Skrzypiński Jan
3695g (9.0) 

A
14
Sobkowiak Maciej
3870g (8.0) 

A
15
Strzałkowski Krzysztof
2575g (12.0) 

B
17
Nikodem Zenon
3495g (11.0) 

B
18
Mikołajczak Marcin
1930g (14.0) 

B
19
Maćkowiak Dominik (Mosina)
7890g (4.0) 

B
20
Kołodziej Marcin
3985g (9.0) 

B
21
Szepe Krystian
2485g (13.0) 

B
22
Kasztelan Maciej
6320g (6.0) 

B
23
Awgul Ireneusz
6105g (8.0) 

B
24
Radke Marek
6310g (7.0) 

B
25
Łój Mariola
8300g (3.0) 

B
26
Mylka Eugeniusz
3575g (10.0) 

B
27
Starosta Dariusz
8675g (2.0) 

B
28
Rabczewski Rafał
3245g (12.0) 

B
29
Paprocki Jędrzej
7065g (5.0) 

B
30
Ferenc Grzegorz
11020g (1.0) 

C
31
Dopierała Mateusz
10920g (2.0) 

C
32
Rutkowski Zenon
9885g (3.0) 

C
33
Ostrowski Janusz
7955g (5.0) 

C
34
Kołomyjec Michał
6365g (7.0) 

C
35
Pietrzak Sławomir
8355g (4.0) 

C
36
Kołomyjec Zbigniew
4510g (9.0) 

C
37
Czerniec Paweł
3395g (10.0) 

C
38
Mizerny Marcin
4845g (8.0) 

C
39
Pilujski Michał
1355g (14.0) 

C
40
Gabiś Marcin
15140g (1.0) 

C
41
Michalski Hubert
2390g (13.0) 

C
42
Malik Andrzej
2460g (12.0) 

C
43
Mikołajczak Wojciech
2960g (11.0) 

C
44
Pietrzak Daniel
6670g (6.0) 

D
45
Kubiaczyk Mirosław
2750g (11.0) 

D
46
Maćkowiak Przemysław
2425g (13.0) 

D
48
Burda Grzegorz
2695g (12.0) 

D
49
Kubiak Justyna
1095g (14.0) 

D
50
Chirowski Sylwester
5050g (9.0) 

D
51
Majewski Bogusław
5970g (5.0) 

D
52
Suchocki Krzysztof
10810g (1.0) 

D
53
Leciejewski Michał
8410g (2.0) 

D
54
Ratajczak Mirosław
5760g (7.0) 

D
55
Strzeszyński Kamil
5950g (6.0) 

D
56
Maryjowski Adam
5440g (8.0) 

D
57
Bąk Grzegorz
3525g (10.0) 

D
58
Gruda Miłosz
7505g (3.0) 

D
59
Spychała Krzysztof
7400g (4.0) 

E
66
Dopierała Jacek
9700g (2.0) 

E
67
Borowiec Bartosz
11405g (1.0) 

E
68
Węcławiak Tomasz
5910g (12.0) 

E
69
Michalak Adrian
5955g (11.0) 

E
70
Franek Tomasz
8255g (4.0) 

E
71
Adamek Waldemar
7970g (5.0) 

E
72
Hudzik Łukasz
7295g (8.0) 

E
73
Wrzeszczak Jacek
6700g (10.0) 

E
74
Golon Michael
7835g (6.0) 

E
75
Laskowski Sylwester
3245g (13.0) 

E
76
Frankiewicz Sylwia
1830g (15.0) 

E
77
Groński Rafał
6825g (9.0) 

E
78
Rorat Zbigniew
2520g (14.0) 

E
79
Jóska Dawid
7590g (7.0) 

E
80
Mikołajczak Sławomir
9065g (3.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.








więcej zdjęć >>>