www.CRALUSSO.pl logo
Sprzedaż Kontakt Oferta Katalog pdf O nas

CRALUSSO Podpórka - sztyca ze stali nierdzewnej
cra-3545


OPIS PRODUKTU

Podpórka wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Zakończona drobnym gwintem, który łatwo wkręcić nawet w najtwardszy grunt. Podpórka teleskopowa, o maksymalnej długości 50cm. Po złożeniu ma 32cm. Gwint montażowy standardowy, pasuje do wszystkich urządzeń wędkarskich zakończonych śrubą. Długość podpórki reguluje się za pomocą śruby kontrującej, bardzo precyzyjnie wykonanej, również ze stali nierdzewnej. W dolnej części podpórki znajduje się otwór, w który można włożyć górną część uzyskując ramię, aby łatwiej wkręcać podpórkę.

Podpórka - sztyca ze stali nierdzewnej
W SKLEPIE


Przykładowy zestaw


Podpórka - sztyca ze stali nierdzewnej - szczegółowy opis


Drobny, mocny gwint idealnie nadaje się do wkręcenia nawet w najtrudniejszy gwint.Standardowy gwint, używany w wędkarstwie daje możliwość wkręcenia praktycznie każdej podpórki dostępnej na rynku.Długość podpórki regulujemy za pomocą blokady, której częścią roboczą jest śruba kontrująca. Bardzo trwałe i precyzyjne rozwiązanie.W dolnej, grubszej części podpórki znajduje się otwór o średnicy nieco większej niż część górna.Wkładając górną część podpórki w ten otwór otrzymujemy ramię, które ułatwia nam wkręcenie, lub wykręcenie podpórki.Podpórka wykonana jest ze stali nierdzewnej, dlatego jest stosunkowo ciężka, za to bardzo stabilna.

Złożona ma 32cm, natomiast po rozłożeniu osiąga 50cm.

Jest to idealne rozwiązanie do wszystkich technik wędkarskich, gdzie duże znaczenie ma stabilność wędki, na przykład Metoda, czy Feeder.